Оплата і доставка
Строки доставки/відвантаження

Доставка здійснюється в день або наступного дня після оформлення замовлення. По Дніпру можливий самовивіз, доставка до дверей нашим транспортом. По Україні доставка здійснюється компанією Нова Пошта, Укрпошта (за згодою з клієнтом)

Доставка по Дніпру

Ми доставимо Ваш товар на вказану адресу в день або наступного дня після оформлення замовлення. Доставка понад 400 гривень буде безкоштовною. Якщо ви придбаєте товар сумою до 400 гривень, доставка коштуватиме 70 гривень. Погодьтеся, це краще, ніж йти на пошту, стояти в черзі і заплатити ці ж гроші? Також можливий самовивіз за адресою Артільна 10

Доставка по Україні

Доставка по Україні здійснюється компаніями Нова Пошта, Укрпошта( за погодженням). Можливі варіанти доставки, такі як - склад-склад, склад-під'їзд, кур'єром

Оплата товару

Замовивши товар, ви можете оплатити його зручним для вас способом, а саме: готівкою, після здійснення доставки по Дніпру, на картку (номер картки буде надіслано після погодження деталей замовлення). Якщо ж ви замовляєте доставку в інше місто, можете розрахуватися на пошті, післяплатою, при отриманні товару.

Гарантії

Гарантійний термін - це термін, протягом якого виробник (продавець) бере на себе зобов'язання щодо здійснення безкоштовного ремонту або заміни відповідної продукції у зв'язку з введенням її в оборот.

На товари, що належать до категорії кормів та ласощів, гарантія не поширюється, оскільки є термін придатності продукції.

До зоотоварів застосовуються тіж правила, по поверненню, що й до товарів призначених для людського вживання. Ви можете повернути товар у 14-денний термін. При цьому, від покупця потрібно, щоб товарний вигляд та упаковка не були пошкоджені, товар не був у вжитку (відсутні сколи, подряпини, сліди використання, потертості).

Якщо ви отримали неякісний товар, ви можете звернутися до нас за телефонами, вказаними на сайті, або скористатись формою зворотного зв'язку.

Звернутися до оператора Ви можете за телефонами:

067-635-22-35

050-453-03-36

Якщо повернення або обмін товару здійснюється за невідповідністю замовлення, повернення або обмін здійснюється за рахунок ZooOne.com.ua

Якщо товар повертається не з вини ZooOne.com.ua, то оплату за доставку проводить покупець.

Розгляд заявки на повернення грошових коштів відбувається протягом 1-2 робочих днів, після отримання нами товару до нас на склад та перевірки його товарного вигляду.

Ми завжди прагнемо задовольнити всі потреби наших клієнтів.